HSQ-320-JB Slitting Machine For Stickers
Paper Label Slitting Machine
Model: HSQ-320-JB
Online Inquiry
PDF Download
Product
Description
Technical
Slitting Speed
120m/min
Max.Web Width
320mm
Max.Unwinding Diameter
500mm
Max.Rewinding Diameter
480mm
Precision of Slitting
±0.10mm
Voltage
220V 1phase